WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ I BUDYNKÓW

Co robimy

Remonty i wykończenia wnętrz Marki, Wołomin, Legionowo

Firma Hanbud specjalizujemy się w kompleksowych adaptacjach - remontach oraz wykańczaniach wnętrz w całym województwie mazowieckim.

Remont domu przyprawia Państwa o dreszcze? Nie mają Państwo pomysłu w jaki sposób wykończyć daną przestrzeń? W każdym przypadku, gdy w grę wchodzą remonty i wykończenia wnętrz, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji, działając na terenie województwa mazowieckiego, w tym między innymi w Wołominie, Legionowie, jak również i w Markach. Doskonale wiemy, jak trudno dziś o fachowców, którzy byliby w stanie sprostać potrzebom odbiorców. Połączenie bowiem najwyższej jakości usług z atrakcyjną ceną, a do tego z szybkim terminem realizacji i oczywiście pełnym zadowoleniem klientów w efekcie końcowym to nasze główne założenia. Wiemy doskonale, iż Państwa satysfakcja to nasz sukces, do którego dążymy i na którym najbardziej nam zależy.

W TYM

 • malowanie ścian i sufitów

 • gładzie gipsowe

 • tynki dekoracyjne

 • tapetowanie

 • tapetowanie

 • zabudowy z płyt GK

 • sufity podwieszane

 • ścianki działowe

 • roboty murarskie

 • roboty wyburzeniowe

 • indywidualne aranżacje wnętrz

 • montaż paneli, parkietu etc.

 • instalacje elektryczne

 • nietypowe instalacje oświetleniowe

 • usługi hydrauliczne

 • biały montaż

 • biały montaż

 • wykonanie zabudowy wanien, brodzików, stelaży

 • oraz wszelkie inne prace wykończeniowe i remontowe.

 • Oczywiście jest to tylko ogólny zarys podstawowych robót. Szczegółowy zakres prac ustalany jest na miejscu, u każdego klienta oddzielnie w zależności od rodzaju zlecenia.

Masz pytania ? napisz

hanbudeu@gmail.com

Zadzwoń do nas

514 930 156

Hanbud – zespół specjalistów

Z pewnością każdy z Państwa zdaje sobie sprawę z tego, iż powodzenie danego przedsięwzięcia budowlanego, zawdzięczyć można przede wszystkim specjalistom, którzy taką firmę tworzą. W naszym zespole są ludzie posiadający doświadczenie i niezbędną wiedzę, by móc świadczyć dla Państwa usługi remontów i wykończenia wnętrz, zarówno w domach, mieszkaniach, biurach, jak również i innych lokalach użytkowych. Chęć do pracy, realizacja zleceń na najwyższym poziomie, indywidualne podejście dla każdego klienta, a do tego chęć realizacji marzeń odbiorców o stworzeniu wyjątkowego wnętrza. Pragnąc więc zmian wnętrza w mieszkaniu w Legionowie, remontu domu w Markach czy też całkowitej zmiany aranżacji przestrzeni biurowej w Wołominie, nasz sztab fachowców wychodzi naprzeciw i oferuje najwyższej jakości usługi, takie, które bez wątpienia zadowolą absolutnie każdego ich odbiorcę.

Zalety firmy - dlaczego my?

Trudno opisać w pełni korzyści, jakie można zyskać wybierając współpracę z naszą firmą. Jesteśmy grupą ludzi, która stworzyła doskonale prosperującą firmę, jaka działa w Wołominie, Markach i Legionowie, a także i innych miastach województwa mazowieckiego, będąc w pełni dla swoich odbiorców. Dla nas nie ma zleceń, których realizacji balibyśmy się podjąć i nie ma wyzwań budowlanych oraz remontowych, które stanowiłyby dla nas przeszkodzę. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem budowlanym, zatrudniamy fachowców, działamy prężnie, szybko i na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia, począwszy od wyceny, poprzez dobór materiałów, po realizację prac - podchodzimy w pełni indywidualnie. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń. Wszystkie prace remontowe, ale również i wykończenia wnętrz realizujemy zgodnie z wytycznymi, w oparciu o oczekiwania klientów i w trosce o pełne bezpieczeństwo użytkowania danej przestrzeni. Razem z nami Państwa wnętrze może wyglądać tak, jak tylko sobie tego życzycie.

Jak pracujemy?

Pracujemy profesjonalnie, szybko i na najwyższym poziomie. Podejmujemy się realizacji najbardziej nawet nietypowych i trudnych zleceń. Jeśli wydaje się niemożliwym wykonanie danego zadania, my pokazujemy, że można to zrobić. Każde wnętrze traktujemy jak zupełnie nowy projekt, każde wykończenie przestrzeni, jako nowe dla nas możliwości realizacji prac na najwyższym poziomie. Wszystkie remonty przeprowadzamy w taki sposób, by zrealizować zamierzenia klienta względem efektu końcowego, jaki ten chce osiągnąć. Wykonujemy prace małe i duże, działamy przy pojedynczych zleceniach, jak również i przy realizacji kompleksowych zadań. Wachlarz naszych produktów obejmuje ogrom różnorodnych działań, w tym na przykład malowanie ścian i sufitów, gładzie gipsowe, tapetowanie czy tynki dekoracyjne. Oferując wykańczanie wnętrz, realizujemy takie zadania, jak: sufity podwieszane, ścianki działowe, różnorodne roboty wyburzeniowe i roboty murarskie. Tworzymy indywidualne aranżacje wnętrz, montaż paneli, płytek i podłóg, realizację instalacji elektrycznych, usługi hydrauliczne i inne. Oferta jest niezwykle bogata i zawsze w pełni dostosowana do potrzeb naszych odbiorców.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli zależy Państwo na wyborze fachowców przez duże ,,F”, to bez wątpienia Hanbud jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom, oczekiwaniom i potrzebom. Wierzymy głęboko w to, iż wspólnie uda nam się uzyskać taki efekt, jakiego Państwo pragną. Wsłuchujemy się w potrzeby odbiorców, bierzemy pod uwagę ich wizje i pomysły, a następnie w pełni dokonujemy ich realizacji. Kompleksowe remonty i profesjonalne wykańczanie wnętrz, to absolutnie nasza specjalność.

co wykonujemy

Kontakt z nami